Biuro sprzedaży:
022 323 19 25
693 001 738

Bank:

Getin Noble Bank S.A.

Getin Noble Bank S.A. jest instytucją finansującą naszą inwestycję. Getin Noble Bank S.A.jest wiodącą instytucją finansową w zakresie finansowania, oszczędzania oraz inwestowania, W swoim portfelu posiada klientów indywidualnych, małe oraz średnie firmy, samorządy, a także duże korporacje.

http://noblebank.pl/

Biuro Projektowe:

Konkret

Osiedle Soho Factory zostało zaprojektowane przez architektów z biura projektowego KONKRET, prowadzących razem działalność od lat 80’tych. KONKRET w okresie swojej działalności wykonał wiele projektów i studiów w zakresie budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, przemysłu, lotnictwa, hoteli i zespołów handlowo-usługowych.

http://www.sohofactory.pl/pracuja-tu/grupa-projektowa-konkret

WWAA

Architekci Marcin Mostafa i Natalia Paszkowska już od 2003 roku rozpoczęli współpracę zwieńczając ją założeniem pracowni architektonicznej WWAA. Dla osiedla Soho Factory WWAA ściśle współpracuje dla naszego projektu z Biurem KONKRET.

http://www.wwaa.pl/

Generalny Wykonawca:

SPS CONSTRUCTION Sp. z o. o.

SPS CONSTRUCTION Sp. z o. o. jest jedną z wiodących firm specjalizujących się realizacją robót budowlanych w Generalnym Wykonawstwie, podwykonawstwie w zakresie robót żelbetowych, inwestorstwie zastępczym – Inżynier Kontraktu. Celem  firmy jest zadowolenie klientów, realizowane poprzez terminowość oraz zapewnienie jak najwyższej jakości wykonywanych robót budowlanych. Firma za swoją działalność została wyróżniona wieloma nagrodami i certyfikatami, legitymuje się referencjami wielu Inwestorów .

http://www.spsconstruction.pl/