Biuro sprzedaży:
022 323 19 25
693 001 738

Soho Factory nagrodzone w Ogólnopolskim Konkursie PZFD na Najlepsze Projekty Mieszkaniowe

Jury przyznało Soho Factory nagrody w następujących kategoriach:

  • I miejsce w kategorii „Budynek wielorodzinny” dla inwestycji mieszkaniowej Kamion Cross, Soho Factory;
  • III miejsce w kategorii „Projekt najlepszej rewitalizacji” dla budynku Rebel One, Soho Factory;
  • Nagroda Dziennikarzy dla budynku Rebel One, Soho Factory.

Za ten dowód uznania serdecznie dziękujemy jury konkursu!

http://www.pzfd.pl/aktualnosci,konkurs_na_najlepszy_projekt_mieszkaniowy_2012-2015_rozstrzygniety,158.html

„WDECHA”!

10 lutego 2012 roku na uroczystej gali Soho Factory otrzymało „Wdechę publiczności” odebrał ją Członek Zarządu Pan Rafał Bauer. Nagroda przyznawana jest co roku wyróżniającym się miejscom, wydarzeniom, postaciom, które odegrały istotną rolę w kreowaniu i animowaniu warszawskiej kultury.„Wdecha” – jest tym cenniejsza, że o jej przyznaniu decydują glosy czytelników, publiczności, uczestników wydarzeń kulturalnych. „Wdecha” została przyznana Soho nie tylko za ożywienie prawobrzeżnej strony Warszawy, ale też za wcale niepowszechny, bo stawiający na kulturę i rozrywkę sposób myślenia o przestrzeni miejskiej.

„MIEJSCE DOSKONAŁE” według magazynu Twój Styl

„Doskonałość Mody” to statuetka, która jest co roku przyznawana przez magazyn Twój Styl.

W kategorii Miejsce Doskonałe Soho Factory podczas uroczystej gali w styczniu 2012 roku otrzymało statuetkę, za miejsce które w krótkim czasie stało się jednym z najważniejszych adresatów warszawskiego świata mody. To do jego industrialnych wnętrz większość projektantów przeniosła swoje pokazy mody. W 2011 roku Soho gościło m.in. Roberta Kupisza, Macieja Zienia, Łukasza Jemioła, Rodrigo De La Graza czy galę finałową konkursu Fashion Designer Awards.

„PRZYJAZNY WYSTAWCA”

Soho Factory w październiku 2012 roku otrzymało wyróżnienie w plebiscycie Przyjazny Wystawca”. Na Targach redNet Dom Mieszkanie Wnętrze, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki, zwiedzający i wystawcy wyróżnili Soho Factory oddając swoje głosy.