Biuro sprzedaży:
022 323 19 25
693 001 738

Soho Factory Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością została powołana w 2006 roku. Należy do Soho Development S.A., funduszu inwestycyjnego notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. http://sohodevelopment.pl/

Soho Factory mieści się na Pradze Południe na terenie dawnego Kamionka, jednej z najstarszych dzielnic po prawej stronie Wisły, gdzie historia miesza się co krok z unikalną dawką soczystej zieleni. Założeniem spółki jest powołanie do życia warszawskiego odpowiednika nowojorskiego SoHo. Wśród opuszczonych fabryk przy ul. Mińskiej wyrosło centrum kulturalne, rozrywkowe i biznesowe uważane za wzorcowy przykład rewitalizacji architektury postindustrialnej.

W przestrzeni której nie chce się opuszczać pracując, warto również zamieszkać, dlatego też Spółka rozpoczęła realizację pierwszego budynku mieszkalnego Rebel One, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i został sprzedany w całości na początkowym etapie budowy. Kolejnym projektem wprowadzonym do realizacji jest Kamion Cross, budynek w którym kreatywne założenie architektoniczne odpowiada najlepiej idei projektu Soho.

Kamion Cross to propozycja dla tych dla których pojęcie „mieszkać” wykracza poza symboliczne cztery ściany własnego „M”.

Więcej o nas:

http://www.sohofactory.pl/
mieszkaniwa Warszawa Praga Południe